Pomeranian Bohemia Platina

JUST POM DREAM BOHEMIA PLATINA

* 3. 11. 2017
barva: orange sable
skus: nůžkový, 6/6
patella: 0/0
váha: 2,2kg
výška: 22 cm
DNA profile
CHOVNÁ

Just Pom Dream se narodila jako malý kominíček, kterého někdo vytáhl z komína. Proto jsme ji od začátku říkali "Čmouďa" a toto jméno ji nakonec zůstalo. Čmouďa si nás vybrala sama. Vždy jsem říkala, že její sestra, která žije u naší kamarádky Evičky v Praze, je krásnější. Ale Čmouďa si mne prostě vybrala a už od malička byla můj ocásek. Nespustila ze mne oči a prodat jsem ji nedokázala. Ona se mi odvděčila svoji milou povahou a nakonec se z umouněného kominíčka vyklubala tato překrásná oranžová pomeranianí princezna. Hned ve třídě mladých na světové výstavě v Německu skončila ve velké konkurenci na krásném šestém místě. Je i nadále velice úspěšná na výstavách, kde vyhrává i u zahraničních rozhodčích ve velké konkurenci. Svoje první štěňátka přivedla na svět přirozenou cestou a hned byla vzornou maminkou a její štěňátka jsou stejně krásná a milá.
Maminka Čmoudi je "Tína", fenka s velice exkluzivním americkým rodokmenem a málem se ani nenarodila. Její tatínek je Elusive´s Special Edition - syn dvou pomeranianů z famózní chovatelské stanice Trudy´s. Její maminka je přímý import z Ameriky a toto spojení rodičů u nás nebylo schváleno. O to více vděčím své kamarádce, která mi pomohla uskutečnit toto fantastické krytí a tak se mohla narodit "Tína" - maminka Čmoudi, která je matkou dalších špičkových potomků a já tak mohu mít v rodokmenech svých psů tuto vynikající vzácnou krevní linii.

RODOKMEN

SUNRYZE POMS I HAPPENED ONE NIGHT

SUNRYZE POMS COLORADO

CR TAKE A RIDE ONDA WILD SIDE

CR YEAH BABY!

CR ISLAND´S PARTY GIRL

SUNRYZE POMS BORN ON ROAD

ALJENS OPTIMUS PRIME

ALJENS TWILIGHT JANE

SUNRYZE POMS SUN BRIGHT

SUNRYZE POMS KING OF POP

ALJENS OPTIMUS PRIME

SHILOH´S BLACK DAHLIA

HILCREST´S AISHA

GRAND FINALE AT HILCREST

KILPATRICKS CLASSIC THUNDER

Bohemia Platina Pom Toy SM

Elusive´s Special Edition

Trudy´s

Trudy´s

GALERIE

Pomeranian Just Pom Dream Bohemia Platina Pomeranian Just Pom Dream Bohemia Platina Pomeranian Just Pom Dream Bohemia Platina Pomeranian Just Pom Dream Bohemia Platina Pomeranian Just Pom Dream Bohemia Platina

  NÁVŠTĚV

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com